دستمال مرطوب بزرگسالان

دستمال مرطوب بزرگسالان نینو ، لوسین ، دافی با قیمت ویژه در فروشگاه الوپوشک

دستمال مرطوب بزرگسالان یک قطعه منسوج نبافته آغشته به مواد با فرمولاسیون مهندسی شده است . دستمال مرطوب بزرگسالان جهت تمیز نمودن و شست و شوی بدن ، دست و صورت و اندام های تناسلی بدون نیاز به آب و صابون طراحی و ساخته شده است . دستمال مرطوب سالمندان مخصوص افراد سالخورده و بیماران مرد وزن و همچنین افراد عادی که قادر به استحمام نمی باشند ، بوده و برای استفاده متناوب و روزانه مناسب می باشد . 

دستمال مرطوب سالمندان پاک کننده و ضدعفونی کننده پوست بدون نیاز به آب . عاری از الکل و لانولین است در نتیجه از هرگونه خشکی و سوزش جلوگیری می کند . نابود کننده باکتری ها و رفع بوی نامطبوع قسمت های مختلف بدن . دستمال مرطوب بزرگسال دارای PH طبیعی و سازگار با پوست بدن است .

فروشگاه الوپوشک عرضه کننده انواع دستمال مرطوب بزرگسال برند های نینو ، لوسین ، دافی و ... با مناسب ترین قیمت . تحویل و پرداخت درب منزل . 

حالت نمایش:
نمایش سریع

دستمال مرطوب بزرگسال دافی

(0)
65,000تومان

دستمال مرطوب بزرگسال دافی فروش کلی و جزئی در الوپوشک دستمال مرطوب بزرگسالان دافی در بسته بندی دردار100 عددی جهت تمیز نمودن و شست و شوی بدن ، دست و صورت و اندام های تناسلی بدون نیاز به آب و صابون طراحی و ساخته شده است . دستمال مرطوب بزرگسال دافی مخصوص افراد سالخورده و بیماران مرد و زن و همچنین افراد عادی که قادر به استحمام نمی باشند ، بوده..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

دستمال مرطوب بزرگسال لوسین

(0)
65,000تومان

دستمال مرطوب بزرگسال لوسین فروش کلی و جزئی در الوپوشک دستمال مرطوب بزرگسالان لوسین در بسته بندی 90 عددی جهت تمیز نمودن و شست و شوی بدن ، دست و صورت و اندام های تناسلی بدون نیاز به آب و صابون طراحی و ساخته شده است . دستمال مرطوب بزرگسال لوسین مخصوص افراد سالخورده و بیماران مرد و زن و همچنین افراد عادی که قادر به استحمام نمی باشند ، بوده و برای ..

نمایش سریع

دستمال مرطوب بزرگسال نینو

(0)
32,000تومان

دستمال مرطوب بزرگسال نینو فروش کلی و جزئی در الوپوشک دستمال مرطوب بزرگسالان نینو nino در بسته بندی دردار70 عددی جهت تمیز نمودن و شست و شوی بدن ، دست و صورت و اندام های تناسلی بدون نیاز به آب و صابون طراحی و ساخته شده است . دستمال مرطوب بزرگسال نینو مخصوص افراد سالخورده و بیماران مرد و زن و همچنین افراد عادی که قادر به استحمام نمی باشند ، ..

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)