پوشک بچه مای بیبی شورتی mybaby pull up

فروشگاه الو پوشک نمایندگی فروش آنلاین پوشک بچه شورتی برند مای بی بی .پوشک بچه مای بیبی شورتی همانند شورت می باشد و می توان از آن به عنوان شورت آموزشی برای از پوشک گرفتن نوزاد استفاده نمود، این پوشک اولین پوشک بچه مدل شورتی تولید شده در بازار ایران می باشد ، کیفیت خوب و قیمت مناسب پوشک مای بیبی شورتی آن را از رقبای خارجی خود برتر نموده و بزودی بازار پوشک های نوزاد شورتی و شورت های آموزشی یکبار مصرف را از آن خود می کند.

پوشک بچه شورتی مای بیبی دارای پودر جاذب قوی است و همانند پوشک های چسبی جذب بالایی دارند و به دلیل استفاده راحت در پوشاندن آن از استقبال بالایی برخوردار می باشند ، امااین پوشک یک عیب برای نوزادانی که خیلی پیش فعال اند دارد و آن این است که کودک براحتی آن را از پای خود در می آورد و به مادرانی که کودکان کنجکاو و پیش فعال دارند استفاده از مدل شورتی مای بیبی توصیه نمی شود. سطح گیاهی آغشته به لوسیون و آلوئه ورا لطافت و نرمی را به پوست کودکتان هدیه می دهد . هسته بهره مند شده از پلیمر های سوپر جاذب باعث شده کارایی این محصول بالا باشد ضمن اینکه وزن و حجم آن کم است و کودک به راحتی قدم بر می دارد یا می دود . علاوه بر این شاسی یا بدنه پوشک از طراحی با کیفیت بالا برخوردار است که باعث می شود پوشک بچه مای بیبی پول آپ محصول مطمئن و راحت و مقرون به صرفه ای باشد .

فروشگاه الوپوشک نماینده فروش پوشک بچه مای بی بی پول آپ شورتی . بهترین قیمت . تحویل و پرداخت در محل . خرید آسان و مطمئن .

پوشک بچه شورتی مای بیبی پول آپ mybaby pull up سایز 4
پوشک بچه شورتی مای بیبی پول آپ mybaby pull up سایز 4

پوشک بچه مای بیبی پول آپ شورتی mybaby pull up  سایز 4 مناسب وزن 9-17 کیلوگرم در بسته بندی 3+12 .....

28,000تومان
پوشک بچه شورتی مای بیبی پول آپ mybaby pull up سایز 5
پوشک بچه شورتی مای بیبی پول آپ mybaby pull up سایز 5

پوشک بچه مای بیبی پول آپ شورتی mybaby pull up  سایز5 مناسب وزن 13-20 کیلوگرم در بسته بندی 3+12 .....

28,000تومان
پوشک بچه شورتی مای بیبی پول آپ mybaby pull up سایز 6
پوشک بچه شورتی مای بیبی پول آپ mybaby pull up سایز 6

پوشک بچه مای بیبی پول آپ شورتی mybaby pull up  سایز6 مناسب وزن بالای 14کیلوگرم در بسته بندی 3+1.....

28,000تومان
نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)